szukaj    
12 lutego 2016 imieniny: Damian, Nora, Modest
Aktualności  Google Maps  Galeria  Kontakt  Mapa Gminy  Plan miasta  
Prezentacja gminy
Informatory
Samorząd
Prawo Lokalne
Informacje unijne
Gospodarka
Organizacje pozarządowe
Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
Galeriaodwiedzin: 1233332

Sukcesy uczniów LO Krzyż Wlkp. - XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

„W bujnym poszyciu oprócz spróchniałych badyli i minidrzewek rosło co niemiara orchidei o rozłożystych jaskrawożółtych, lilaróż i czerwono-białych płatkach.”

27 lutego 2013 roku w Czarnkowie odbył się XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł mistrza ortografii powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego, w którym udział wzięli uczniowie LO Krzyż Wlkp.: Inga Bitans i Paweł Lachman z kl. 1a oraz Patrycja Kowalska z kl.3a.

 
W rywalizacji wzięło udział 29 uczniów z 10 szkół z powiatu. Uczestnicy zmagali się z arcytrudnym dyktandem. Pomimo wielu chochlików nasi uczniowie dobrze poradzili sobie z jego napisaniem, a Patrycja Kowalska zdobyła zaszczytny tytuł I Wicemistrza Ortografii Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego.


Patrycja Kowalska trzykrotnie brała udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Czarnkowie. W roku 2011 zdobyła tytuł Mistrza Ortografii, w roku 2012 - tytuł II Wicemistrza , a w roku 2013 zdobyła tytuł I Wicemistrza Ortografii Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego.

Gratulujemy, jesteśmy dumni z mistrzyni – uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Krzyżu Wlkp. i życzymy dalszych sukcesów.

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link